Ronaldo se na fotkách pro časopis ukázal v celé své kráse. A že se nemá za co stydět! Jeho tělo by mu mohl každý závidět! 
Facebook

To je tělo! Dámy, pokochejte se!

19. ledna 2016 03:20 / Fotbal
Dámy, něčeho se chyťte, ať se vám nepodlomí kolena, a kochejte se! Jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo se vyfotil pro americký magazín CQ jen ve spodním prádle. Je nutné uznat, že takovou postavu má málokterý fotbalista!

Opálené tělo, vypracované paže, svalnaté nohy, bezchybné břicho a k tomu krásná modelka v těsné blízkosti! Přesně tak se nechal Ronaldo vyfotit s brazilskou kráskou Alessandrou Ambrosio. A oba mají na fotkách rozhodně co nabídnout!

Ronaldo tak ukazuje, že i když bude mít v únoru 31 let, jeho postavu by mu mohl leckterý fotbalový protivník závidět. Dokázal také, že nemá o ženy nouzi. Zatímco v minulosti se pro magazíny fotil s bývalou přítelkyní, ruskou modelkou Irinou Shayk, nyní po něm může sáhnout kterákoliv jiná modelka.

A Ronaldo o tom moc dobře ví. Od té doby, co se před rokem s Ruskou rozešli, prochází jeho postelí jedna kráska za druhou. Většinou jsou to modelky, občas se ale objeví i nějaká novinářka nebo moderátorka, a koneckonců se mluvilo i o Ronaldových sympatiích k dceři svého agenta. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není