Čech může být vysmátý. V Arsenalu se mu daří a je základním stavebním kamenem k úspěchu celého týmu. 
Facebook

Čech chytá druhý dech! Anglie mu leží u nohou

18. ledna 2016 17:39 / Fotbal
Loni trpěl v Chelsea, nyní je v Arsenalu opět na výsluní. Fotbalový brankář Petr Čech udivuje Anglii, ale i celý svět svými zákroky. Proti Stoke si připsal další nulu a upevňuje si svou pozici rekordmana v počtu nul anglické Premier League.

Přestože má 33 let a slávy si užil víc než dost, jeho časy nekončí. Ba naopak. Petr Čech proti Stoke dokázal, že si Arsenal přivedl před sezónou největší posilu, jakou mohl. Jednička mezi tyčemi je totiž často rozhodujícím faktorem bodového přídělu.

Díky Čechovi Arsenal uhájil bezbrankovou remízu, protože Čech vychytal jak vyložené příležitosti, tak i jejich dorážky. A jak se zdá, v Anglii věří tomu, že právě třiatřicetiletý gólman bude tím, kdo rozhodne o triumfu v lize.

Čech vyhrál Premier League čtyřikrát v dresu Chelsea, kde byl deset let jedničkou. Loni však dostal přednost mladičký Thibaut Courtois. Čech si rok odseděl a rozhodl se kvůli tomu zvednout kotvy právě k největšímu rivalovi do Arsenalu. A jak se ukazuje, jeho rozhodnutí bylo absolutně správné! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není