Tohle teda bylo dost mimo! Pořadatelé olympiády pro handicapované zvolili jako tahák atleta Pistoriuse, který je po celém světě známý jako vrah! 
newbbci/newsyahoo

Totální úlet! Olympiáda láká na vraha!

17. ledna 2016 01:57 / Ostatní sporty
Pořadatelé paralympijských her v brazilském Riu de Janeiru se totálně zbláznili! Jako lákadlo na letošní ročník zápolení pod pěti kruhy si vybrali světoznámého vraha Oscara Pistoriuse. Handicapovaný atlet připravil před třemi lety o život stoji přítelkyni.

Olympiáda je oslavou sportu a patří na ni jen ti nejlepší, kteří se čestným způsobem chtějí poprat o nejlepší výsledky. Jenomže právě tento princip pořadatelé letošních her v Brazílii naprosto pošlapali. Čím?

Jako tahák na paralympiádu pro handicapované sportovce, která se uskuteční v září, vybrali Oscara Pistoriuse. Je sice pětinásobným paralympijským medailistou ve sprintech a z toho byl čtyřikrát zlatý, přestože má amputované obě nohy pod koleny, ale veřejnost ho zná především jako vraha.

Pistorius v roce 2013 zastřelil svoji přítelkyni, modelku Reevu Steenkampovou. Byl podezřelý z vraždy, soud to později zhodnotil jen jako zabití, ale odvolací soud znovu potvrdil, že to byla vražda. Paralympiáda si tak zvolila jako tahák vraha, který zamordoval svou přítelkyni přímo na Valentýna.

U propagační nahrávky na hry byl přitom spolu s Pistoriusem slogan, který říkal „S láskou svého života.“ Tak to je teda silné kafe! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

S islamistou zatočili, že se nestačil divit! Tohle

Celebrity

Rozvod u Lucie Vondráčkové? Co se tam děje?

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není