Vyměnil Berdych (vpravo) blondýnu za brunetku? Kdepak. To jen jeho milá Ester změnila účes (vlevo a uprostřed). Zestárla tím o deset let. 
Facebook

Katastrofa! Berdych vyměnil sexy blondýnku za opelíchané kuře!

15. ledna 2016 00:50 / Tenis
Nejlepší český tenista Tomáš Berdych má novou ženu! Svou Ester však nevyměnil, nýbrž ona se změnila novým účesem. Díky němu zestárla o deset let! Zatímco její štíhlou postavu dříve zdobila bohatá blonďatá kštice, nově si zvolila styl opelíchaného kuřete a ještě v černé barvě!

Berdych-Sátorová rozhodně ví, čím fanoušky šokovat! Ještě loni zůstával rozum stát nad jejím vyhublým tělem, teď ale zažili její příznivci další podpásovku. Sexy blonďatá kráska se proměnila v tmavovlasou rebelku.

Zatímco dříve vypadala Ester jako něžná dívka ze střední školy, novým sestřihem zestárla o deset let. Naivní výraz zmizel, nyní budí dojem drsňačky, která zrovna vylezla z baru po proflámované noci!

Co bylo důvodem? Prostě změna! „Sbohem, nudná blondýno! Nová image: sexy zvíře!“ objasnila Ester. A co na její krátký sestřih říká její manžel? Sám si pro jistotu zkrátil své delší vlasy na pár milimetrů, což u něj není zvykem! Vy jste teda dvojka! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není