Vyměnil Berdych (vpravo) blondýnu za brunetku? Kdepak. To jen jeho milá Ester změnila účes (vlevo a uprostřed). Zestárla tím o deset let. 
Facebook

Katastrofa! Berdych vyměnil sexy blondýnku za opelíchané kuře!

15. ledna 2016 00:50 / Tenis
Nejlepší český tenista Tomáš Berdych má novou ženu! Svou Ester však nevyměnil, nýbrž ona se změnila novým účesem. Díky němu zestárla o deset let! Zatímco její štíhlou postavu dříve zdobila bohatá blonďatá kštice, nově si zvolila styl opelíchaného kuřete a ještě v černé barvě!

Berdych-Sátorová rozhodně ví, čím fanoušky šokovat! Ještě loni zůstával rozum stát nad jejím vyhublým tělem, teď ale zažili její příznivci další podpásovku. Sexy blonďatá kráska se proměnila v tmavovlasou rebelku.

Zatímco dříve vypadala Ester jako něžná dívka ze střední školy, novým sestřihem zestárla o deset let. Naivní výraz zmizel, nyní budí dojem drsňačky, která zrovna vylezla z baru po proflámované noci!

Co bylo důvodem? Prostě změna! „Sbohem, nudná blondýno! Nová image: sexy zvíře!“ objasnila Ester. A co na její krátký sestřih říká její manžel? Sám si pro jistotu zkrátil své delší vlasy na pár milimetrů, což u něj není zvykem! Vy jste teda dvojka! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Pamatujete si na královnu telenovel Esmeraldu?

Celebrity

Saskia Burešová slaví kulatiny! Neuvěříte, kolik

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není