Vandalové napsali na Ronaldovu sochu na jeho rodné Madeiře (uprostřed) jméno jeho největšího rivala Messiho (vlevo). To Ronalda (vpravo) určitě nepotěšilo. 
Facebook

Facka pro Ronalda! Na jeho sochu napsali jméno Messi

14. ledna 2016 09:44 / Fotbal
Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo zažívá těžké chvíle. Nejenže už není nejlepším fotbalistou světa a o trůn ho připravil největší rival Lionel Messi, ale zradili ho také na rodné Madeiře. Někdo tam totiž zneuctil Ronaldovu sochu, když na její záda napsal jméno Messi a Argentincovo číslo 10.

Ještě donedávna byl nejlepší na světě, ale teď už to neplatí. Na vyhlašování Zlatého míče se musel dívat na to, jak jeho největší rival Messi přebírá cenu, která v předchozích dvou letech skončila v jeho rukách. Nadvláda Ronalda skončila.

Jenže hřebíček do rakve Ronalda dali lidé na jeho rodné Madeiře, kde má Portugalec sochu v nadživotní velikosti. Neznámí pachatelé ji poškodili tím způsobem, že na její záda napsali jmenovku Messi a číslo barcelonského střelce.

Z toho určitě neměl Ronaldo radost. Jeho sestra se na obyvatele ostrova rozzlobila a nadávala na ně na Facebooku, potom ale příspěvek stáhla. Ronaldo však nemusí smutnit. Ještě ve stejný den se vše napravilo, a tak socha patří opět už jenom jemu. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Zase kecy v kleci, že pane premiére! Na to jsme si

Celebrity

Je snad Táňa Gregor Kuchařová v tom?

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není