Martial nechal doma trčet manželku (vlevo) a vyrazil na tah s modelkou (vpravo). Ta si přitom myslela, že se s manželkou rozešel. 
Facebook

Fotbalový záletník slavil gól s modelkou. Doma na něj čekala manželka!

12. ledna 2016 19:46 / Fotbal
Starosti s manželkou si příliš nedělá fotbalista Manchesteru United Anthony Martial. Vyvezl do Paříže modelku a zpěvačku Emily, zatímco na něj doma čekala žena i s dítětem. Nakonec se nedočkala, protože její muž strávil noc s jinou ženou!

Manchester dlouho nevyhrál, a když se začátkem roku konečně dočkal, dostali hráči za odměnu volno. Každý ho trávil s rodinou, ale Martial vymyslel zcela jinou oslavu výhry a vlastního gólu. Manželku nechal trčet doma s dítětem.

A on? Vyrazil si do Paříže, kam vzal tmavovlasou modelku. Celou cestu jí přitom zaplatil. Hluboko do kapsy nemá, za týden si vydělá tři miliony korun. Sama zpěvačka přiznala, že byl fotbalista rád, když si ji vedl v ulicích. Dvojice si dala tříchodové menu, popíjela a poté strávila společnou noc.

Přestože má Martial ženu, modelku si sám vyhledal. „Napsal mi zprávu a řekl si o moji fotku. Byl posedlý mými rty,“ řekla Emily. Nevěděla prý, že má fotbalistu manželku a dítě. „Když jsem se ho zeptala, tvrdil mi, že to mezi nimi skončilo, že se rozešli,“ dodala zpěvačka. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není