Jaromír Jágr má za sebou opět povedený zápas! Už po čtvrté v řadě vstřelil gól a nezadržitelně sešplhá nahoru v historické tabulce střelců NHL.  
Facebook

Nevydařený blafák, jesle a gól! Legendární Jágr opět pobláznil fanoušky!

11. ledna 2016 19:00 / Hokej
To je teda forma! Hokejista Jaromír Jágr opět ukázal, že ještě v žádném případě nepatří do starého železa! Floridě pomohl k výhře proti Edmontonu nevídanou brankou. Při rychlém úniku se pokusil před brankářem o blafák, který mu však nevyšel. I přesto dostal puk do sítě!

Před zápasem Jágr s úsměvem na rtech tvrdil, že rychlost v zápase nepotřebuje. „Kdyby byl hokej jen o rychlosti, tak už ho patnáct let nehraju," řekla třiačtyřicetiletá legenda. V zápase však ukázal přesný opak. Mladému obránci u modré čáry vypíchl puk a sám s ním bleskově bruslil k brance. Přesně věděl, jakou kličku použije.

Brankáře chtěl oklamat kličkou do bekhendu. Jenže i mistr tesař se někdy utne. Jágrovi v rozhodující chvíli puk přeskočil hůl. Známá 68 je nejspíš dítě štěstěny, protože puk i přesto doskákal mezi betony brankáře do sítě. Fanoušci se mohli v hale zbláznit radostí.

Florida vyhrála už po dvanácté v řadě. Rozjetí hokejisté by tuto šňůru ještě rádi prodloužili. K úspěchům jim pomáhá i Jágr, který v zápase vstřelil už 737. gól v kanadsko-americké soutěži. Už mu schází pouze čtyři góly a v historické tabulce střelců NHL vyrovná třetí místo Bretta Hulla.  
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není