Karolína Plíšková se za své tělo rozhodně nemusí stydět stejně jako její sestra Kristýna (vlevo). 
Facebook/Ondřej Pýcha

Plíšková se vyfotila nahá! Láká tím potenciální nápadníky?

11. ledna 2016 09:02 / Tenis
Šaty s výstřihem na slavících ani fotky v plavkách z dovolené nestačily! Česká tenistka Karolína Plíšková nafotila akty jen v kalhotkách se sestrou Kristýnou. Znovu tak dráždí muže, kteří jsou z ní už tak hotoví. Láká tím mladá naděje nápadníky? Na rozdíl od ostatních českých tenistek nemá přítele!

Plíšková je se sestrou na fotkách tak propletená, že zcela zanikají drobné kalhotky, které trošku vypadají jako stín. Pozornost však poutají dlouhé nohy, odhalená záda a ruce, které zakrývají prsa. A chladným muže nenechají ani výrazy, které obě dvojčata k rozpuštěným vlasům nasadila!

Plíšková má už tak mnoho fanoušků, v Austrálii na ni dokonce muži volali, že ji milují, a předháněli se, kdo víc. Kromě fotek mladičká tenistka dráždí i tím, že nemá přítele. „Myslím, že na to mám ještě čas,“ prozrazuje Plíšková. Přestože po vztahu netouží, provokuje, kde může!

Zájemci to nebudou mít lehké! „Teď je pro mě hlavní tenis. Do budoucna se vztahu nebráním, ale neprahnu po muži, o kterého bych se musela starat a řešit ho. Nemám na to čas ani chuť,“ zdůrazňuje Plíšková.

Šanci mají sportovci, kteří dobře vypadají. „Tuctový chlap asi nemá šanci. Musí mít chování a samozřejmě vzhled. Nebudu dělat, že to není důležité. Každá žena chce vysokého svalnatého krasavce, ale pak potkáte někoho, kdo není vysoký ani svalnatý a je vám s ním dobře. Pak jde ostatní bokem,“ dodala Plíšková. Kdo ji nakonec uloví? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Zase kecy v kleci, že pane premiére! Na to jsme si

Celebrity

Je snad Táňa Gregor Kuchařová v tom?

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není