Je to jasné! Vítková se prozradila přáním k Vánocům a roku 2016! Táhne to s parťákem Lejskem! 
FAcebook

Kdo ulovil známou biatlonistku? Její týmový kolega!

09. ledna 2016 04:45 / Ostatní sporty
Tajili to, tajili, až už se to o nich ví! Česká biatlonistka Veronika Vítková se dala dohromady s reprezentačním kolegou Markem Lejskem. Ještě loni byla v dlouhodobém vztahu s někým jiným, jenže k Lejskovi ji to táhlo jako magnet!

Dvojice se prozradila fotografiemi na Facebooku. Společné přání k Vánocům a společné přání do roku 2016 dalo jasně najevo, s kým Vítková tráví volný čas. A že jim to s Lejskem sekne! Oba jsou sportovci a mají nadšení pro totéž. Pro biatlon!

Ještě nedávno přitom Vítková chodila s přítelem Tomášem, se kterým byla roky. Na jaře ještě cestovali po světě, ale jejich vztah už je minulostí. Vítkovou teď uhranul kolega Lejsek, jiskřilo to mezi nimi už na Sportovci roku. A možná ještě dřív. Jak dlouho jim to vydrží?

Vztahy mezi sportovci nejsou žádnou výjimkou. Koneckonců i parťačka Vítkové Gabriela Soukalová chodí s badmintonistou Petrem Koukalem. A tenista Radek Štěpánek chodil s tenistkou Martinou Hingisovou, vzal si další tenistku Nicol Vaidišovou a poté prošel vztahem i s Petrou Kvitovou. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Politik se jasně a veřejně vyslovil pro tak tvrdá

Celebrity

Zemřela Věra Čáslavská! Boj nad rakovinou

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není