Gabriela Soukalová sice kvůli hlouposti nevyhrála, stále si ale drží prvenství ve Světovém poháru. 
Facebook

Ach ta Gábina! Čím se připravila o zlato?

08. ledna 2016 16:14 / Ostatní sporty
Hlava děravá! Stejně jako děd Mrazík zapomněla hůlku a vyšlo ji to draho! Biatlonistka Gabriela Soukalová se vlastní chybou připravila o prvenství ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu na trati 7,5 kilometru, když ztratila několik vteřin při vracečce pro hůlku. Vítězka ji přitom předjela v cíli o pouhé tři desetiny sekundy!

Soukalová má formu jako hrom a je neznámější českou biatlonistkou. Známá je ale také svými potížemi, kdy málem zapomene na závod a na start přijde těsně před začátkem. Tentokrát se jí však povedla jiná kuriozita. Když odjížděla ze střelnice, uvědomila si, že nemá hůlku.

Následovala otočka a několik kroků zpět, aby ji mohla z místa na střelnici zvednout. Nebylo by to tak hrozné, kdyby však Soukalové v cíli nechyběly tři desetiny sekundy, kvůli kterým skončila druhá za Hildebrandovou. Přesto je však druhé místo vynikajícím výsledkem, i když z toho mohlo být zlato!

Soukalovou však může těšit, že díky stříbru uhájila žlutý trikot pro vedoucí závodnici Světového poháru. Jak se jí bude dařit dál? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není