Gabriela Soukalová sice kvůli hlouposti nevyhrála, stále si ale drží prvenství ve Světovém poháru. 
Facebook

Ach ta Gábina! Čím se připravila o zlato?

08. ledna 2016 16:14 / Ostatní sporty
Hlava děravá! Stejně jako děd Mrazík zapomněla hůlku a vyšlo ji to draho! Biatlonistka Gabriela Soukalová se vlastní chybou připravila o prvenství ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu na trati 7,5 kilometru, když ztratila několik vteřin při vracečce pro hůlku. Vítězka ji přitom předjela v cíli o pouhé tři desetiny sekundy!

Soukalová má formu jako hrom a je neznámější českou biatlonistkou. Známá je ale také svými potížemi, kdy málem zapomene na závod a na start přijde těsně před začátkem. Tentokrát se jí však povedla jiná kuriozita. Když odjížděla ze střelnice, uvědomila si, že nemá hůlku.

Následovala otočka a několik kroků zpět, aby ji mohla z místa na střelnici zvednout. Nebylo by to tak hrozné, kdyby však Soukalové v cíli nechyběly tři desetiny sekundy, kvůli kterým skončila druhá za Hildebrandovou. Přesto je však druhé místo vynikajícím výsledkem, i když z toho mohlo být zlato!

Soukalovou však může těšit, že díky stříbru uhájila žlutý trikot pro vedoucí závodnici Světového poháru. Jak se jí bude dařit dál? 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Do Merkelové si kopnul další politik. Ještě rok a

Celebrity

Chudák Urbánková: Rakovina zase uhodila?

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není