Petr Čech příjemně překvapil fanoušky v Anglii, když se na cesty vydal vlakem. Nepotřeboval k tomu žádné drahé auto! 
Facebook

Čech zůstává nadále skromný, i když je nejlepší! Čím překvapil?

07. ledna 2016 17:08 / Fotbal
Fotbalový brankář Petr Čech ukázal, že je skromný a sláva mu do hlavy nestoupla! Přestože se válí v penězích a je jedním z nejlepších brankářů planety, nad nikoho se nepovyšuje. V Anglii překvapil tím, že vyrazil na cesty vlakem. Udělal by něco podobného Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi?

Čech je nejúspěšnější český fotbalista současnosti. Za jedenáct let v Chelsea získal čtyřikrát vítězství v Premier League. Letos přešel do Arsenalu, kde je velkou hvězdou a díky němu je klub na nejlepší cestě získat titul. V současnosti je totiž na prvním místě.

I když Čech dlouhé roky dokazuje, že patří k nejlepším na světě, nechytá žádné hvězdné móresy jako mnozí jiní. Například Cristiano Ronaldo cestuje vlastním letadlem. A o cestování v luxusu by mohl konec konců povídat i David Limberský, který v opilosti roztřískal své drahé auto.

Čech ale nic takového nepotřebuje. Nedávno se stal rekordmanem v počtu nul v Premier League, kterých má 171. Mohl by si dovolit ten největší luxus! Na cestování však nepotřebuje žádná drahá auta nebo letadla, ale stačí mu k tomu vlak.

Když se Čech objevil ve vlaku, vzbudil velké pozdvižení. Fanoušci by totiž současného nejlepšího brankáře nejvyšší anglické soutěže na sedadle mezi sebou rozhodně nečekali! Bravo, Petře! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Ničivá apokalypsa! To není snad není možné?

Celebrity

Nejštíhlejší česká zpěvačka je maminkou!

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není