Petr Čech příjemně překvapil fanoušky v Anglii, když se na cesty vydal vlakem. Nepotřeboval k tomu žádné drahé auto! 
Facebook

Čech zůstává nadále skromný, i když je nejlepší! Čím překvapil?

07. ledna 2016 17:08 / Fotbal
Fotbalový brankář Petr Čech ukázal, že je skromný a sláva mu do hlavy nestoupla! Přestože se válí v penězích a je jedním z nejlepších brankářů planety, nad nikoho se nepovyšuje. V Anglii překvapil tím, že vyrazil na cesty vlakem. Udělal by něco podobného Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi?

Čech je nejúspěšnější český fotbalista současnosti. Za jedenáct let v Chelsea získal čtyřikrát vítězství v Premier League. Letos přešel do Arsenalu, kde je velkou hvězdou a díky němu je klub na nejlepší cestě získat titul. V současnosti je totiž na prvním místě.

I když Čech dlouhé roky dokazuje, že patří k nejlepším na světě, nechytá žádné hvězdné móresy jako mnozí jiní. Například Cristiano Ronaldo cestuje vlastním letadlem. A o cestování v luxusu by mohl konec konců povídat i David Limberský, který v opilosti roztřískal své drahé auto.

Čech ale nic takového nepotřebuje. Nedávno se stal rekordmanem v počtu nul v Premier League, kterých má 171. Mohl by si dovolit ten největší luxus! Na cestování však nepotřebuje žádná drahá auta nebo letadla, ale stačí mu k tomu vlak.

Když se Čech objevil ve vlaku, vzbudil velké pozdvižení. Fanoušci by totiž současného nejlepšího brankáře nejvyšší anglické soutěže na sedadle mezi sebou rozhodně nečekali! Bravo, Petře! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Politik se jasně a veřejně vyslovil pro tak tvrdá

Celebrity

Zemřela Věra Čáslavská! Boj nad rakovinou

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není