Kvitová měla v Číně před zápasem úsměv na tváři. Poté ale zažila svůj první skreč v životě. 
Facebook

Kvitová to vzdala! Poprvé v životě! Důvod?

06. ledna 2016 00:42 / Tenis
Tolik se těšila na začátek nové sezóny, která začala nejhůř, jak mohla. Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová poprvé v životě vzdala zápas. Stalo se tak na prvním turnaji letošního ročníku v Šen-čenu. Kvitovou vyřadily střevní potíže!

Loni se prala s mononukleózou, která ji stála mnoho sil. Češku obrala o energii a podávala výkony, na které nebyla příliš hrdá. Ročník skončil a Kvitová se vrhla do nové sezóny s nadějí, že bude mnohem lepší než ta předchozí.

Jenomže začátek je jako z noční můry. Kvitová se v Šen-čenu postavila domácí Čeng Saj-saj. Prohrála s ní první sadu 2:6 a v té druhé musela skrečovat kvůli střevním problémům. Zápas vzdala poprvé ve své kariéře!

Problémy nastaly nejspíš kvůli stravě. Kvitová však neví, co špatného snědla. „Už několikrát jsem hrála zápasy se žaludečními problémy. Dobře jsem věděla, že to bude můj první skreč v životě, ale zdraví je přednější. Musím se dát co nejrychleji do pořádku,“ uvedla Kvitová.

Jak se to podepíše na její formě a výsledcích? Loni hned v úvodu sezóny vyhrála turnaj v Sydney, ale pak to s ní šlo z kopce. Možná bude ošklivý začátek předzvěstí vynikající sezóny! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není