Benítez (vpravo) nepadl do oka hvězdám Realu. Jak u nich uspěje legendární fotbalista Zidane (vlevo)? 
Facebook

Legendární fotbalista dostal práci snů! Koho připravil o flek?

05. ledna 2016 07:55 / Fotbal
Nepadl do oka hvězdám, a proto dostal padáka! Koučem slavného Realu Madrid se stal legendární francouzský fotbalista Zinedine Zidane, který nahradil Rafaela Beníteze. Proti Španělovi ostře brojil především nejlepší hráč světa Cristiano Ronaldo. Není tak divu, že když se Realu nedařilo podle představ, schytal to trenér!

Benítez vydržel u Realu pouhých sedm měsíců, kdy však musel tvrdě bojovat s Ronaldem. Ten kritizoval styl kouče, který chtěl, aby družstvo bránilo. A jelikož Ronaldo je zvyklý dávat branky, bránění mu moc nevonělo! Portugalec však nebyl jediný, kdo měl s Benítezem problémy. Dalšími byl Sergio Ramos nebo James Rodríguez.

Navíc Real neměl oslnivé výsledky, jako je každý zvyklý. S Barcelonou dostal výprask 0:4 a nyní remizoval 2:2 na půdě Valencia. Je z toho třetí místo v tabulce za Atléticem Madrid a Barcelonou. Když se dala jedna a jedna dohromady, byl z toho pro Beníteze padák jako hrom. A po něm se kormidla chopil právě třiačtyřicetiletý Francouz.

Zidane dosud trénoval madridské béčko ve třetí lize. Jeho úkolem je znovu dostat Real do formy. Jako hráč byl Zidane jeden z nejlepších a předváděl parádičky, u kterých se divákům tajil dech. Docháže ale ukočírovat hvězdy typu Ronalda, vybudovat si respekt a vrátit jistotu na kopačky Bílého baletu? Zidane se toho nebojí. „Máme nejlepší klub světa a nejlepší fanoušky,“ zdůraznil bývalý mistr světa a Evropy, který na počátku tisíciletí získal triumf v Lize mistrů právě v dresu Realu Madrid. 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není