Mohl by Jágr hrát v dresu Floridy až do padesáti? Nic není nemožné! V klubu si to všichni přejí. 
Facebook

Jarda Panterem až do padesáti? Na Floridě si to přejí!

04. ledna 2016 01:01 / Hokej
Mít v sestavě padesátiletého veteréna? Pro jiného noční můra, pro Floridu Panthers zbožné přání! Klub zámořské NHL chce udržet ve svých řadách českou hvězdu Jaromíra Jágra dalších sedm let. Nejlepší Evropan v historii soutěže přitom za měsíc oslaví 44 narozeniny!

Tak to je tedy gól! Ještě před rokem nikdo nevěděl, že bude Jágr na Floridě hrát. Nyní tam zvedl davové šílenství a nadšení jsou z něj nejen spoluhráči, ale i diváci. A především vedení klubu. Ředitel Floridy Peter Luukko chce udržet Jágra na dalších sedm let. „Zažíváme skvělé období a lidé jsou hokejem pobláznění,“ uvedl Luukko. Sám moc dobře zná důvod pobláznění. Je jím především Jágr, který vlil Floridě do žil novou krev.

Fanoušci Jágra milují a spoluhráči se od něj pokorně učí. A jde to vidět. Florida vyhrála tolik zápasů v řadě, že vytvořila klubový rekord. Jágr je nejproduktivnějším hráčem, který nasázel už 11 branek. I díky tomu je Florida v čele Atlantické divize NHL.

Jenomže je možné, aby hrál Jágr až do tak vysokého věku? Je pravda, že dře tolik, že by si z něj mohli všichni ostatní vzít příklad. A sám vtipkuje o tom, že chce hrát hokej do padesáti. „Chci mít navíc nejkratší dobu mezi koncem kariéry a smrtí,“ řekl nedávno. S takovou možná Jágr bude hrát až do důchodu! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Neuvěřitelné! Budete koukat, jak tragicky může

Celebrity

Česká zpěvačka onemocněla stejnou rakovinou, jako

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není