Mohl by Jágr hrát v dresu Floridy až do padesáti? Nic není nemožné! V klubu si to všichni přejí. 
Facebook

Jarda Panterem až do padesáti? Na Floridě si to přejí!

04. ledna 2016 01:01 / Hokej
Mít v sestavě padesátiletého veteréna? Pro jiného noční můra, pro Floridu Panthers zbožné přání! Klub zámořské NHL chce udržet ve svých řadách českou hvězdu Jaromíra Jágra dalších sedm let. Nejlepší Evropan v historii soutěže přitom za měsíc oslaví 44 narozeniny!

Tak to je tedy gól! Ještě před rokem nikdo nevěděl, že bude Jágr na Floridě hrát. Nyní tam zvedl davové šílenství a nadšení jsou z něj nejen spoluhráči, ale i diváci. A především vedení klubu. Ředitel Floridy Peter Luukko chce udržet Jágra na dalších sedm let. „Zažíváme skvělé období a lidé jsou hokejem pobláznění,“ uvedl Luukko. Sám moc dobře zná důvod pobláznění. Je jím především Jágr, který vlil Floridě do žil novou krev.

Fanoušci Jágra milují a spoluhráči se od něj pokorně učí. A jde to vidět. Florida vyhrála tolik zápasů v řadě, že vytvořila klubový rekord. Jágr je nejproduktivnějším hráčem, který nasázel už 11 branek. I díky tomu je Florida v čele Atlantické divize NHL.

Jenomže je možné, aby hrál Jágr až do tak vysokého věku? Je pravda, že dře tolik, že by si z něj mohli všichni ostatní vzít příklad. A sám vtipkuje o tom, že chce hrát hokej do padesáti. „Chci mít navíc nejkratší dobu mezi koncem kariéry a smrtí,“ řekl nedávno. S takovou možná Jágr bude hrát až do důchodu! 
Marie Popelková | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

USA byly zemí neomezených možností. Teď je z ní

Celebrity

Známá česká zpěvačka chtěla spáchat

Auto Moto

Toto je historicky nejlevnější Bugatti Veyron. Není